اطلاعات تماس

رشت، گلسار، جنب خیابان 122 نشانی آموزشگاه موسیقی هارمونی
013-32007848 تلفن آموزشگاه موسیقی هارمونی
http://www.harmonymusic.ir/

پیانو

برای یادگیری پیانو روش های متعددی وجود دارد یعنی  می توان گفت به ازای هر استاد پیانو یک روش وجود دارد و همه ی این تکنیک ها بر اساس یک متد آموزشی هستند اما این نکته حائز اهمیت است که آیا همه ی این روش ها اصولی هستند یا نه؟ بسیاری از اساتید در ابتدا تنها نت های پیانو را آموزش می دهند و سپس به آموزش یک قطعه ساده و تعدادی آهنگ می پردازند اما این روش اصولی و صحیحی نیست زیرا افرادی که از این طریق آموزش دیده اند باعث شده تا نسبت به این ساز بی علاقه شده و آموزش آن را رها کنند. پس توجه به نحوه ی صحیح آموزش پیانو نکته ی بسیار مهمی می باشد.

کلاس پیانو در رشت
آموزشگاه موسیقی هارمونی با همکاری برترین اساتید آقا و خانم پیانو

کلاس های پیانو در آموزشگاه موسیقی هارمونی رشت برای سنین کودک ، نوجوان و بزرگسال  برگزار می شود.

مراحل تمرینات شخصی برای تقویت نوازندگی پیانو

1. زمان یادگیری و تمرین را مدیریت کنید

زمان هایی که باید به یادگیری بپردازید را مشخص کنید و اجازه ندهید که هیچ کاری مانع تمرین شما بشود و سعی کنید که برای تمرین های مهارتی خود تعهد داشته باشید و اگر تایم شما کاملا پر است، با برنامه ریزی حتما زمان مناسبی را به این کار اختصاص دهید و حتی از یادآورهای گوشی یا هر وسیله دیگری استفاده کنید و نباید هیچ جلسه تمرینی را از دست بدهید.

2. تمرینات را سازماندهی کنید

در هر موردی که د رحال یادگیری آن هستید، بسیار مهم است که بدانید در وهله بعد چه چیزی یاد خواهید گرفت و این کار ذهن شما را آماده می کند و باید پیشرفت ها و دروس خود را در جایی ثبت و ضبط کنید و اگر حس کردید که زمان زیادی تا حرفه ای شدن باقی مانده است، نگران نباشید که بالاخره استاد خواهید شد.

3. مهارت های نوت خوانی خود را ارتقا دهید

تمام این مراحل و راهکارها نیازمند فردی است که بتواند به راحتی نوت ها را بخواند و اگر هنوز توانایی خواندن نوت های پیانو را ندارید، حتما این کار را در اسرع وقت یاد بگیریرد.باید تمام مفاهیم نوت های موسیقی را بفهمید و برای اینکه نواختن پیانوی شما پیشرفت کند، باید بتوانید که نوت های پیشرفته، دینامیک، تمپو را بخوانید.

4. حالت قرارگیری انگشتان را روی کیبورد بهبود ببخشید و سرعت خود را افزایش دهید

سعی کنید از حرکات کششی قبل از شروع پیانو استفاده کنید تا انگشتانتان گرم شود و یاد بگیرید که انگشتان را در محل مناسب و دقیق قرار دهید که این کار مهارت و توانایی شما را بیش از آنچه که فکر کنید، بالا می برد.


آموزشگاه موسیقی هارمونی رشت
آدرس: گلسار ، بر اصلی بلوار سمیه ، جنب خیابان 122

تلفن 01332007848

روز ها
شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

نشانی آموزشگاه موسیقی هارمونی رشت، گلسار، جنب خیابان 122
تلفن آموزشگاه موسیقی هارمونی 013-32007848
بازدید ها : 105,733
نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی