اطلاعات تماس

رشت، گلسار، جنب خیابان 122 نشانی آموزشگاه موسیقی هارمونی
013-32007848 تلفن آموزشگاه موسیقی هارمونی
http://www.harmonymusic.ir/

فلوت سرخپوستی

انواع فلوت سرخپوستی (که به عنوان ساز انواع سازهای سرخپوستی نیز شناخته می‌شود) از ۱۴ تا ۱۸ نی چوبی به هم چسبیده ساخته شده است که سرِ این نی‌ها از یک سو بسته بوده و از سوی دیگر باز است تا نوازنده بتواند با دمیدن هوا در آن، ساز را بنوازد. نی‌های این ساز عموما از جنس چوب و یا بامبو است. پن فلوت از جنس بامبو در مقایسه با نوع چوبی آن ظریف‌تر بوده، صدای آن به هنگام نواختن گرم‌تر است و چون نیاز به حجم هوای کمتری برای اجرای نت‌ها دارد، یادگیری آن برای هنرجویان مبتدی آسان‌تر خواهد بود.

کلاس فلوت سرخپوستی در رشت

کلاس های فلوت سرخپوستی در آموزشگاه موسیقی هارمونی رشت برای سنین کودک ، نوجوان و بزرگسال  برگزار می شود.

یکی از نکاتی که هنگام خرید این نوع فلوت (به ویژه برای شروع یادگیری) باید به آن توجه کنید، این است که سازی را انتخاب کنید که چیدمان نی‌های به گونه‌ای باشد که بلندترین نی در دست قوی‌تر شما قرار بگیرد. برای مثال اگر چپ دست هستید، بهتر است پن فلوتی را بخرید که نی بلند آن در دست چپ شما قرار بگیرد. البته اگر نوازنده‌ای حرفه‌ای هستید، چیدمان نی‌ها تفاوت چندان زیادی برای شما نخواهد داشت.

پن فلوت در بسیاری از کشورها از جمله رومانی، آمریکای شمالی و جنوبی، یونان، تایلند و آفریقا نواخته می‌شود و به همین دلیل نمی‌توان آن را منحصرا متعلق به کشور و فرهنگ خاصی دانست اما با این وجود بیشتر مردم آن را متعلق به سرخ پوستان آمریکای جنوبی می‌دانند.


آموزشگاه موسیقی هارمونی رشت
آدرس: گلسار ، بر اصلی بلوار سمیه ، جنب خیابان 122

تلفن 01332007848

اساتید
روز ها
دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

نشانی آموزشگاه موسیقی هارمونی رشت، گلسار، جنب خیابان 122
تلفن آموزشگاه موسیقی هارمونی 013-32007848
بازدید ها : 105,726
نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی